Antila 27 – WATAHA

Żeglarska przygoda w gronie przyjaciół

Typ jachtu: ANTILA 27

Nazwa: WATAHA – Nasza Antila nosi dumnie nazwę WATAHA nie bez powodu. W związku z tym, że uczestniczyliśmy w procesie powstawania serialu WATAHA nieraz gościliśmy na jej pokładzie bohaterów tego serialu. Po prostu – nie mogliśmy nazwać jej inaczej 😉

Udogodnienia

 

Zamykane sypialnie

TV

Zlewozmywak

Kuchenka

Apteczka

Toaleta ze zbiornikiem

Wyposażenie do gotowania

Lodówka

Zbiornik na fekalia

Zamykane kabiny

Lazy jack

Gaśnica

Grot na pełzaczach

Rolfok na sztywnym sztagu

Środki ratunkowe

Butla gazowa

Relingi

Drabinka rufowa

Dodatkowe głośniki w kokpicie

Radio

Opis jachtu

Antila 27 – Laureat Złotego Medalu Targów w Poznaniu BOATSHOW 2009. Jacht turystyczny, wygodny i bezpieczny. Nowoczesny osprzęt ułatwia obsługę i zapewnia dobre właściwości nautyczne. Wygodne i przestronne wnętrze z dwoma kabinami zapewnia wysoki komfort mieszkania i pływania 7-mio osobowej załodze.

Jest to jacht nowoczesny, podążający za światowymi trendami. Atrakcyjna, dynamiczna sylwetka połączona z ergonomicznym ukształtowaniem pokładu oraz dopracowanymi detalami jest odzwierciedleniem dyskretnej elegancji.Znakomicie sprawdza się w rejsach rodzinnych, z małymi i dużymi załogami, a także podczas eventów.

Podwyższona stateczność poprzeczna pozwala na zwiększenie powierzchni ożaglowania i prędkości przy słabszych wiatrach dając również poczucie komfortu i bezpieczeństwa w trudniejszych warunkach. Kształt kadłuba został zaprojektowany w sposób umożliwiający osiągnięcie wysokich prędkości oraz manewrowości i lekkości prowadzenia dające prawdziwą radość z żeglugi.

Idealny jacht do rodzinnej żeglugi turystycznej – wygodny kokpit, do którego sprowadzone wszystkie fały, obszerna kabina, bogate wyposażenie, jakość wykonania i bezpieczeństwo. To cechy, które powodują, że jacht znakomicie sprawdzi się w wielodniowych wyprawach żeglarskich.

Dane techniczne

 

 

PODSTAWOWE INFORMACJE

Rok produkcji 2007 Masa całkowita 3200 kg
Ilość członków załogi 7-9 Typ miecza uchylny
Powierzchnia żagli 38 m² Typ steru płetwa na pawęży + rumpel
Wysokość masztu 12.8 m Typ silnika elektryczny
Długość całkowita 8,85 m Marka silnika

HASWING Protruar G 3.0 110Lbs 24V

Wysokość w kabinie 1,80 m Moc silnika 5 KM
Szerokość całkowita 2,98 m Umiejscowienie silnika zaburtowy
Zanurzenie maksymalne 1,70 m Zanurzenie minimalne 0,40 m

Może Ci się również spodoba