Nasze Zagrody

Zagrody, Domy, Rezydencje w Bieszczadach nad Soliną

W skład grupy polanczyk.pl wchodzi kilka domów gościnnych zlokalizowanych w turystycznej miejscowości Berezka koło Polańczyka. Każdy z domów prowadzony jest przez rezydenta, który zajmuje się obsługą Gości od momentu potwierdzenia rezerwacja do momentu wykwaterowania. Kontakt do rezydenta Gość otrzymuje po dokonaniu wpłaty zadatku ( więcej na ten temat na stronie: Informacje o przebiegu procesie rezerwacji).

Apartamenty wakacyjne

W każdym z domów znajdują się cztery apartamenty (dwa typu A oraz dwa typu B) (więcej na temat apartamentów:  Nasze apartamenty). Każdy z apartamentów posiada niezależne wejście, taras, salon, sypialnie, łazienki i aneksy kuchenne. Rozmieszczenie apartamentów stwarza komfortowe warunki wypoczynku oraz daje poczucie niezależności.

Ciepło/zimno

Nasze domy są nowe, murowane, dobrze zaizolowane tak by można w nich było wypoczywać przez cały rok. W zimie domy ogrzewane są centralnie oraz przy pomocy kominków (oczywiście nie ma obowiązku palenia w kominku gdyż centralne ogrzewanie jest bardzo wydajne). System centralnego ogrzewania obsługiwany jest oczywiście przez rezydenta.

Otoczenie

Nasze domy zlokalizowane są w niewielkim oddaleniu od siebie. Każdy z domów usytuowany jest na dużej działce z ogrodem, placem zabaw oraz wiatą ogniskową. Gościom zapewniamy bezpieczne parkingi przy domach.