Proces rezerwacji

Proces dokonywania rezerwacji oraz płatności za pobyt

Krok I

Wybór apartamentu/obiektu ze strony polanczyk.pl

Wybierz rodzaju apartamentu w zależności od potrzeb oraz ilości osób. Apartamenty zlokalizowane są w okolicy Jeziora Solińskiego w turystycznej miejscowości Berezka. W Berezce posiadamy klika domów – zagród. W każdej z zagród znajdują się 4 apartamenty. Zobacz : Szczegółowy opis budynków i lokalizacji.

Krok II

Wybór terminu przyjazdu oraz długości pobytu

Jeśli wybrałeś już rodzaj obiektu/apartamentu określ datę przyjazdu, długość pobytu, ilość osób oraz pozostałe informacje. Zapytanie zostanie przesłane do Biura Rezerwacji. Pracownik biura skontaktuje się z Tobą przesyłając informację o tym, który konkretnie apartament jest dostępny w wybranym terminie oraz dokona wstępnej rezerwacji. Zostanie również wysłana wycena całości pobytu oraz wysokości zadatku wraz z numerem konta bankowego. Na zadatek czekamy 3 dni. W tym momencie rezerwacja ma status rezerwacji niepotwierdzonej.

Krok III

Potwierdzenie rezerwacji

Po otrzymaniu zadatku przesyłamy do Ciebie Potwierdzenie rezerwacji wraz z kontaktem do osoby/rezydenta zajmującego się wybranym obiektem. Przesyłamy również wskazówki dojazdu oraz dane niezbędne do sprawnego przyjazdu i zakwaterowania. Z rezydentem możesz ustalić szczegóły dotyczące pobytu.

Krok IV

Przyjazd na miejsce

Po przyjeździe rezydent dokona zakwaterowania w wybranym apartamencie przekazując klucze oraz niezbędne informacje. Pozostała płatność za pobyt odbywa się w dniu przyjazdu u rezydenta.