Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Czarter Solina – Szary Wilk

Maxus 28 Exclusive Szary Wilk – ukryty w leśnej gęstwinie, trudno go dostrzec z daleka. Mimo, że go nie widzisz to bądź pewien, że on widzi Ciebie i śledzi każdy Twój krok. Żyj w harmonii z naturą a Szary Wilk zostanie wiernym towarzyszem Twojej bieszczadzkiej wędrówki po przygodę. Ukryj się w zatoce pośród skał i starych drzew, wskocz nago do jeziora i rozsmakuj się w prawdziwej wolności – bądź jak Szary Wilk.. Maxus 28 Exclusive to jacht średniej wielkości. Funkcjonalne wnętrze przestronny i kokpit wpływają na komfort żeglowania. Jeżeli nie masz odpowiednich uprawnień do sterowania jachtem skorzystaj z naszych usług i wynajmij jednego z naszych wykwalifikowanych sterników. Oprócz tego, że poczujesz się z nimi bezpiecznie i komfortowo na pokładzie jachtu, usłyszysz wiele historii i legend związanych z Jeziorem Solińskim. Poznasz również podstawy etykiety żeglarskiej. Skorzystaj z jednej z naszych wypraw Tajemnice Soliny lub Rejs na Zachód Słońca i przeżyj wakacje życia!

Solina czarter – Młody Wilk

Maxus 28 Exclusive - poczuj siłę Młodego Wilka i wpłyń na wzburzone wody Soliny. Zapoluj na wyjątkowe widoki, zasmakuj wolności, ukryj się w jednej z dzikich zatok i odpocznij jak nigdy. Maxus 28 Exclusive to jacht średniej wielkości. Funkcjonalne wnętrze przestronny i kokpit wpływają na komfort żeglowania. Wyjątkowa, smukła linia kadłuba wyróżnia się na tle innych jednostek pływających. Jacht posiada fantastyczne właściwości nautyczne. Cofnięty miecz spowodował przesunięcie środka bocznego oporu co za tym idzie Maxus przecina fale jak żaden inny jacht na Solinie. Wyobraź sobie swój własny nocleg na wodzie - nikt obcy nie chodzi po korytarzu, nikt nie hałasuje za ścianą, a Ty odpoczywasz na środku Jeziora, w Twojej prywatnej jednostce pływającej. Jeżeli chcesz poczuć pod stopami stały ląd możesz zacumować jacht w przystani Eko Mariny i udać się na zwiedzanie Polańczyka. Nie wiesz od czego zacząć? Skontaktuj się z naszą Agencją Turystyczną Kraina Wilka, która zaplanuje Ci dzień pełen atrakcji!

Solina czarter – Samotny Wilk

W każdym z nas drzemie Samotny Wilk. Jest jakaś siła, która każe nam raz na jakiś czas zejść z utartych ścieżek i obrać kurs ku nieskrępowanej wolności. Poczuj zew natury, choć na chwilę zostaw wszystko za rufą i zawyj do księżyca na pokładzie naszego Maxusa zacumowanego w jednej z dzikich zatok Soliny. To najszybszy, ekskluzywny jacht turystyczny w Polsce, którym w wersji Prestige nad Soliną dysponuje jedynie flota Eko Mariny. Maxus 28 Prestige jest zdobywcą Pucharu Polski jachtów kabinowych, który bezapelacyjnie pokonał wszystkich konkurentów. Bezpieczeństwo, komfort i szybkość to dwa argumenty, które przemawiają za czarterem tego jachtu. Jacht ten możesz wyczarterować z rodziną lub przyjaciółmi i spędzić niezapomniane chwile na wodach Jeziora Solińskiego. W dzień możesz żeglować i odkrywać dzikie zatoki, a na noc możesz zacumować w naszej przystani, wybrać się na kolację to Tawerny pod Żaglami lub zrelaksować się na leżaczku nad bezpiecznym basenem z podwieszanym dnem. Wszystko masz w jednym miejscu - czy to nie brzmi jak wymarzone wakacje?