Program imprezy żeglarskiej dla  grup – Kiedy rum zaszumi w głowie

Gdy żeglarze nie mogą wyjść w morze bawią się w tawernach. Wesołości i śmiechu jest mnóstwo wiec warto tam Was zaprosić.
Wejdźcie więc z nami w buty wesołego żeglarza, który chwiejnym krokiem będzie dzielnie pokonywał wszelkie przeszkody aby na końcu w nagrodę wychylić szklaneczkę ulubionego napitku.
Podczas naszego Pikniku Żeglarskiego będziecie mogli spróbować swoich sił we wspinaniu się na krzywy maszt, biegu w gaciach starszego majtka, wyprawie po falach kulistą szalupą lub gonitwą z piwem na dziurawym pagaju.
Tu, przy żeglarskiej muzyce odtańczycie swój pierwszy taniec przechyłów, sprawdzicie swoją celność w konkursie o złoty, żeglarski toporek i zdobędziecie sprawność bieszczadzkiego piwo-żłopa. A jeśli wystarczy mocy w dłoniach możecie spróbować sił w naciąganiu sztywnego szota.
A po wyczerpującym czasie pełnym dobrej zabawy będziemy odpoczywać i kontynuować dalszą część naszego wesołego rejsu gwarząc i śpiewając szanty przy suto zastawionych stołach bieszczadzkiej tawerny nad brzegiem jeziora.