Program imprezy żeglarskiej dla  grup Na dnie jeziora – wyprawa po bieszczadzkie runo

Jak mityczny Jazon i jego Argonauci zabierzemy Was na pełną tajemnic i zagadek żeglarską wyprawę, podczas której dzięki rozwiązywanym zagadkom, ukrytym wskazówkom i po wykonaniu zadań odnajdziecie na dnie skarb na dnie jeziora.
Wypływając na jachtach z naszej EKO-MARINY specjalne mapy zaprowadzą Was w tajemnicze zakątki Jeziora Solińskiego, gdzie na żeglarzy będą czekały niespodzianki , zadania i zagadki, których rozwiązanie umożliwi przejście do kolejnych etapów zabawy.
W trakcie rejsu nie zabraknie żeglarskich opowieści, legend i ciekawych bieszczadzkich historii, które opowie Wasz sternik prowadząc załogę ku nieznanej przygodzie. Nauczycie się też śpiewać szanty, które z pewnością pomoga Wam w pracach na jachcie.
Przy dobrych wiatrach i zgranej załodze jest szansa na spotkanie z Wikingiem, Królem Włóczegów lub żyjącym podobno w okolicy Martwego Lasu Bieszczadzkim Krakenem.
A po dotarciu do celu wyprawy na wszystkich strudzonych czekać będzie już przy ognisku ciepła strawa i specjalny trunek lepszy od rumu i grogu – Bieszczadzki Koncentrat Witaminowy.