Baseny

Innowacyjne baseny z nieckami zanurzonymi w wodach Jeziora Solińskiego to przede wszystkim możliwość bezpiecznej kąpieli – zawsze wiadomo, gdzie jest dno. Błotniste kąpieliska nad Soliną, przy zmiennej wraz z poziomem wody linii brzegowej nie dają tak wysokiego poziomu bezpieczeństwa – zwłaszcza w odniesieniu dla najmłodszych użytkowników czy pływających słabo lub w ogóle.

Basen ma wymiar 20 m x 12 m, a brodzik 6 m x 12 m. Wokół na pomoście znajduje się plaża mieszcząca około 60 osób oraz bistro-bar z przekąskami nawiązującymi do charakteru miejsca.

Na miejscu można wypożyczyć leżak i cieszyć się relaksem na bezpiecznej, pływającej plaży podziwiając uroki Jeziora Solińskiego.

Gdy będziecie mieli już dość plażowania zapraszamy do aktywnego wypoczynku na Jeziorze – na miejscu znajduje się wypożyczalnia kajaków, jachtów katamaranów spacerowych oraz nowoczesnych jachtów motorowych bez patentu.

W naszej Eko Marinie możecie spędzić cały dzień – wszystko macie na miejscu – restauracje, cukiernię, toalety, prysznice oraz dodatkowe atrakcje.