O nas

Zapraszamy do nowoczesnej przystani Eko Marina w Polańczyku, miejsca wypoczynku dla żeglarzy i nie tylko. To pierwsza inwestycja na Jeziorze Solińskim, która reguluje i obsługuje ruch żaglowy

Dlaczego Eko? Ponieważ chcieliśmy stworzyć miejsce, które będzie przyjazne dla najbliższego nam otoczenia, wierzymy, że nie ma odpowiedzialnej turystyki bez czystego środowiska. Główny akcent kładziemy na serwis pamiętając o kwestii czystości Jeziora Solińskiego, dlatego tworząc projekt Eko Mariny zadbaliśmy o każdy szczegół. Naszym Gościom zapewniamy prąd, wodę pitną, toalety, prysznic oraz możliwość skorzystania z pralni. Obsługa Eko Mariny zadba o przygotowanie Twojego jachtu do kolejnego rejsu. Na miejscu można zakupić biodegradowalne środki do pielęgnacji jachtu. Pamiętaj, że  u nas możesz pozbyć się kłopotliwych nieczystości z pokładu jachtu dzięki nowoczesnej przepompowni.

Eko Marina to również architektoniczna perełka, która świetnie wpisała się w obszar zagospodarowania Jeziora Solińskiego. Nietuzinkowa i oryginalna konstrukcja, nawiązująca do motywu żagli i fal, z  regionalnymi akcentami przyciąga nie tylko miłośników żeglarstwa.

Eko Marina to coś więcej, niż pomost żeglarski, niż przystań. W budynkach mieści się m.in.  Tawerna z tarasem widokowym, bosmanat z częścią sanitarną i kapitanat z miejscem na szkołę żeglarską, by móc szkolić dzieci od najmłodszych lat na jachtach Optymist. 

Marina to również dwa atrakcyjne, unoszące się na wodzie baseny, w których znajduje się woda wprost z jeziora. Bezpieczne, strzeżone kąpielisko z dnem na jeziorze to strzał w dziesiątkę i odpowiedź na potrzeby odwiedzających Jezioro Solińskie.

Zapoznaj się z ofertą wynajmu jednostek pływających nad Soliną. W naszym Porcie Eko Marina Polańczyk czarterujemy jachty, łodzie motorowe bez patentu oraz inne sprzęty pływające jak kajaki czy solemarany. Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa również wymarzony event nad wodą korzystając z naszego bogatego zaplecza, doświadczenia oraz zróżnicowanej i wyjątkowej oferty.