O nas

Zapraszamy do nowoczesnej przystani Eko Marina w Polańczyku, miejsca wypoczynku dla żeglarzy i nie tylko. Dlaczego Eko? Ponieważ chcieliśmy stworzyć miejsce, które będzie przyjazne dla najbliższego nam otoczenia, wierzymy, że nie ma odpowiedzialnej turystyki bez czystego środowiska. Główny akcent kładziemy na serwis pamiętając o kwestii czystości jeziora solińskiego, dlatego tworząc projekt Eko Mariny zadbaliśmy o każdy szczegół. Naszym Gościom zapewniamy prąd, wodę pitną, toalety, prysznic oraz możliwość skorzystania z pralni. Obsługa Eko Mariny zadba o przygotowanie Twojego jachtu do kolejnego rejsu. Na miejscu można zakupić biodegradowalne środki do pielęgnacji jachtu. Pamiętaj, że  u nas możesz pozbyć się kłopotliwych nieczystości z pokładu jachtu dzięki nowoczesnej przepompowni.

Eko Marina to również architektoniczna perełka, która świetnie wpisała się w obszar zagospodarowania jeziora Solińskiego. Nietuzinkowa i oryginalna konstrukcja, nawiązująca do motywu żagli i fal, z  regionalnymi akcentami przyciąga nie tylko miłośników żeglarstwa. Marina to coś więcej, niż pomost żeglarski, niż przystań. W budynkach mieści się mi.in.  Tawerna z tarasem widokowym, bosmanat z częścią sanitarną i kapitanat z miejscem na szkołę żeglarską, by móc szkolić dzieci od najmłodszych lat na jachtach Optymist. 

Marina to również dwa atrakcyjne, unoszące się na wodzie baseny, w których znajduje się woda wprost z jeziora. Bezpieczne, strzeżone kąpielisko z dnem na jeziorze to strzał w dziesiątkę i odpowiedź na potrzeby odwiedzających jezioro solińskie.

Zapoznaj się z ofertą wynajmu jednostek pływających nad Soliną. W naszym Porcie Eko Marina Polańczyk czarterujemy jachty, łodzie motorowe bez patentu oraz inne sprzęty pływające jak kajaki czy solemarany.